Librarët 1xbet

Prodhuesit e librave 1xbet gëzon popullaritetin e saj me lojtarë nga vende të ndryshme. Isshtë një strukturë e besueshme dhe e qëndrueshme që u ofron klientëve të saj jo vetëm baste sportive, por edhe kazinotë online dhe lojërat e llotarisë. 1xbet financon ngjarje të mëdha sportive dhe është një platformë e shkëlqyeshme në internet për të fituar para.

Përdoruesi mund të gjejë të gjitha informacionet e nevojshme për funksionimin e kompanisë së basteve në faqen zyrtare të strukturës në fjalë. Faqja kryesore e faqes i kushtohet basteve sportive. Këtu, lojtari mund të zgjedhë llojin e sportit që i intereson, di rezultatet e ndeshjeve të kaluara, shiko ata që janë në progres, parashikojnë aftësitë e ekipit, shanset e tyre për të fituar.

1xbet Bookmaker ofron mjetet e mëposhtme për të marrë një fitim :

 • baste tradicionale;
 • bastet për çështjet aktuale;
 • një kazino në internet;
 • Shfaqje loje;
 • promovime dhe shpërblime.

Regjistrimi 1xbet : hapat themelorë

Të luajë dhe të fitojë, secili përdorues duhet të regjistrohet në faqen 1xbet. Vetëm atëherë mund të vendosni baste., tërheq para. Ka disa mënyra për t'u regjistruar. Le t'i hedhim një vështrim atyre në më shumë detaje.

Me një klikimMe e-mailMe telefonPërmes rrjeteve sociale dhe mesazheve
Opsioni më i thjeshtë. Përdoruesi thjesht duhet të zgjedhë vendin, monedhën e llogarisë, mënyra e depozitave dhe tërheqjeve të financave.Lojtari do të duhet të fusë një emër, një numër telefoni, një adresë e-mail, rajoni i vendbanimit.Kjo metodë është e përshtatshme për lojtarët që përdorin aplikacionin celular 1xbet. Llogaria do të jetë aktive pas një verifikimi të shkurtër të identitetit me telefon.Të regjistrohesh duke përdorur këtë metodë, lojtarët duhet të kenë një llogari në rrjetet sociale.

Bonuse 1xbet – Mos e humb shansin tënd

Librashënuesi ka fituar simpatinë e lojtarëve falë inovacionit të tij, loja e saj e sigurt, shpërblimet e saj solide që motivojnë lojtarët. Në total, ekzistojnë tre lloje të bonusit :

Bonus për bastetBonus depoziteBonus kazino
Paratë e marra nga kompania e basteve mund të përdoren vetëm për të vënë bast në ngjarje sportive.Bonuset mund të merren duke depozituar para në llogari.Bonusi mund të përdoret për të luajtur poker, në ruletë, automatet.

Këtu është lista më e plotë e bonuse 1xbet :

 • kit mirëseardhje;
 • depozita e parë;
 • Bast i kombinuar i ditës;
 • besnikëria ia vlen pesha e saj në ar;
 • Rimbursim VIP .

Kodi promovues 1xbet

Prania e një kodi promovues lejon lojtarin të marrë një bonus nga libralidhësi. Duke kopjuar kodin promovues dhe duke klikuar në butonin "regjistrohu", ju mund të merrni 130 € në llogari. Për të marrë pjesë në Promovim, përdoruesi duhet të shkojë në faqen e kodit promovues dhe të konfirmojë pjesëmarrjen e tij. Para se të tërhiqni para, lojtari duhet të bëjë një numër të caktuar bastesh.

Aplikimi 1xbet

Për të hyrë në rrjet, Lojtarët bashkëkohorë gjithnjë e më shumë po përdorin telefonët e tyre të mençur. Për të përmbushur kërkesat e klientëve të saj, 1xbet Bookmaker ka zhvilluar një aplikacion celular për sistemet operative Android dhe IOS.

Ju mund ta shkarkoni programin në faqen zyrtare të internetit të strukturës. Pas kësaj, do të duhet të instaloni aplikacionin. Nëse llogaria krijohet për herë të parë, lojtari do të duhet të regjistrohet.

Aplikacioni nuk zë shumë hapësirë, është i përshtatshëm për t'u përdorur. Ne cdo kohe, përdoruesi mund të bëjë bast, për të parë ndeshjen, informohuni për promovimet e reja.

Si të vendosni një bast në 1xbet ?

Klientët e 1xbet mund të bëjnë bast çdo ditë në disiplina të ndryshme sportive :

 • basketboll;
 • futboll;
 • Atletikë;
 • tenis;
 • hokej, etj.

Ekzistojnë disa lloje të basteve :

 • Unike – mbi një rezultat të vetëm ngjarjen.
 • Kombinuar – për disa rezultate dhe ngjarje që nuk varen nga njëra-tjetra.
 • La Chaîne është një bast që përfshin disa ngjarje sportive me rezultate të pavarura.
 • Sistemi – përfshin disa baste të kombinuara.

Bastet pranohen para fillimit të ndeshjes. Përjashtimi bëhet për bastet në ngjarje të drejtpërdrejta. Nëse lojtari bëri një bast pas fillimit të ngjarjes, basti konsiderohet i pavlefshëm.

Metodat e pagesës në 1xbet

Libraritës ofron disa mënyra për të depozituar / tërheq fondet monetare. Le t'i hedhim një vështrim atyre në më shumë detaje.

Financimi i llogarisëTërheqja
Kartat bankare Visa dhe MastercardKartat bankare Visa dhe Mastercard
Pagesat në internet EcoPayz, NetellerPagesat në internet EcoPayz, Neteller
Kuletat elektronike Skrill, WebMoney, Qiwi, Jeton Wallet.Kuletat elektronike Skrill, WebMoney, Qiwi, Jeton Wallet.
KriptomoneKriptomone
Pagesat me celular

Opinione në 1xbet

Para regjistrimit në faqen e internetit të ndonjë libralidhës, lojtari duhet të lexojë mendimet e bëra në lidhje me kompaninë. Klientët e libralidhësit 1xbet japin komente të gjithanshme që zbulojnë si avantazhet ashtu edhe disavantazhet e bashkëpunimit me strukturën. Pas shqyrtimit të informacionit të dhënë, lojtari vendos vetë nëse do të regjistrohet ose jo në sit.

Përmbledhje 1xbet

1xbet është një libralidhës i përparuar që merr parasysh kërkesat e klientëve të saj. Për lehtësinë e lojtarëve, BookMaker ka zhvilluar një uebfaqe të përshtatshme dhe aplikacion mobil. Motivimi i mirë për klientët është një përzgjedhje e shkëlqyeshme e shpërblimeve. Përdoruesit mund të tërheqin paratë e fituara në çdo mënyrë që të dëshirojnë.