Kodi promovues 1xbet: comment l’obtenir, où le trouver

1xbet Bookmaker u ofron klientëve të saj të përdorin një kod promovimi dhe të shumëzojnë fitimet e tyre. Për të marrë bonusin e libralidhësve, lojtari duhet të jetë i regjistruar.

Mund të futni një kod promovimi (një sekuencë numrash ose shkronjash) gjatë një transaksioni (depozitë parash, finalizimi i bastit). Pas kësaj, klienti i libralidhësit mund të marrë një shumë të caktuar falas.

Lojtari më aktiv, aq më shumë kode promovuese mund të marrë. Për të marrë pjesë në promovim, përdoruesi duhet të shkojë në faqen e kodeve promovuese dhe të konfirmojë pjesëmarrjen e tyre. Kështu që, pa bërë asnjë investim, fillestari mund të fitojë para.

Kodet promovuese mund të përdoren kur regjistroheni në faqen e internetit të libralidhësve. Pas përmbushjes së kushteve të libralidhës, lojtari mund të marrë para të vërteta dhe t'i transferojë ato në një kartë ose në një portofol elektronik. Bookmaker mund të kërkojë nga klienti i tij dokumente identiteti.

Code promotionnel le jour anniversaire du joueur

Në ditët e tyre të paharrueshme, Klientët e libralidhësve mund të marrin një kod promovues me një bonus, e cila do të shfaqet në llogarinë personale të përdoruesit, ose do t'i dërgohet një pajisjeje celulare përmes një mesazhi SMS. Një kod i tillë bonus nuk mund të transferohet.

Si të merrni një kod promovimi nga 1xbet?

Një ofertë e tillë nga libralidhës është e popullarizuar në mesin e lojtarëve, sepse ju lejon të fitoni para pa bërë investimet tuaja. Klientët e libralidhësve mund të informojnë veten për paraqitjen e kodeve të reja promovuese përmes postës elektronike, që ata marrin njoftime nga libralidhësja.

Për të marrë pjesë në programin bonus, përdoruesi duhet të aktivizojë opsionin përkatës në llogarinë personale duke zgjedhur kutinë e duhur.

Ku mund ta gjej kodin promovues 1xbet?

Kodet promovuese shpërndahen falas në faqet e internetit të partnerëve 1xbet. Ju mund ta kontrolloni rëndësinë e ofertës vetëm në faqen zyrtare të libralidhësit duke aktivizuar kombinimin e dëshiruar.

Për më tepër, ofertat bujare mund të publikohen në grupe tematike të mediave sociale. Këtu, duhet të jeni të kujdesshëm dhe të mos e humbni shansin tuaj, sepse numri i kodeve promovuese është i kufizuar. Fati favorizon lojtarët që patën sukses të parët.

Blogerët e famshëm gjithashtu mund të postojnë kode promovuese të azhurnuara në faqet e tyre.

Bonus kodet e marra u japin lojtarëve një numër privilegjesh:

  • rritet llogaria e depozitës deri në 200 përqind;
  • baste falas deri në 1000 rubla.

Për shkak të kushteve të drejta të basteve, tërheqja e parave të fituara nuk është e vështirë.